Jdi na obsah Jdi na menu
 


Do čtveřice všeho ZLATÉHO (Slaný; 18.3.2012)

20. 3. 2012

Komentář od Jany Š (redakce děkuje za záskok )

V neděli jsme se jak jinak, než v brzkých ranních hodinách sešli ve Stochově v tomto složení: DUBY, ADAM, TOBI, CHRISTIAN, LÁĎA, ŠKRABOŠ, ANDREA, MAREK B., RICHARD A JIRKA. Hrálo se na dvě skupiny, kde ve skupině „A“ hrála Admira, SK Slaný- červený, FK Neštěmice a Viktoria Plzeň. Ve skupině „B“ pak SK Slaný- modrý, Ústí nad Labem, FK Brandýs Boleslav a Mladá Boleslav.

1 zápas   Admira : Viktoria Plzeň   5:0

Kluci nastoupili na svůj bojovný pokřik do branky, ale v té chvíli přichází informace, že se Plzeň neomluvila a na turnaj nedorazila. Kluci trochu nechápavě koukají, že aniž by se dotkli balónu právě kontumačně vyhráli 5:0. Rodičům hlavou hromadně projela myšlenka, že jsme si mohli ráno přispat. (-;

2 zápas   Admira : Slaný červený   10:0

Do zápasu kluci nastoupili s obrovskou chutí hrát. Během první minuty má šanci na zakončení Tobiáš, Škraboš a dvaktát Duby. Bohužel ale střílí vedle branky, nebo přímo na brankáře. Nevadí, Tobiáš začátkem druhé minuty střeleckou smolnost protrhává a Admira vede 1:0. Za několik málo okamžiků Duby tělem zpracovává výkop soupeřova brankáře a zvyšuje skóre na 2:0. Do dalších šancí se dostává Christian, ale trefuje břevno, pak brankáře. Zavěšuju do sítě až do třetice po Škrabošově rohu 3:0. Střídání a nastupuje čerstvá čtveřice hráčů, která soupeře stále drží na jeho polovině a nepouští ho do šance zaútočit na naši bránu. Richard po straně uniká soupeři a zvyšuje prudkou střelou náskok Admiry  na 4:0. V zápětí Jára přesně nachází Jirku a ten padáčkem dává gól za záda soupeřova brankáře- stav 5:0. Richard pak znovu po chybné rozehrávce soupeře  na polovině hřiště soupeři uniká a zvyšuje na 6:0. Do několika jasných šancí se dostává Jirka a Jára, ale oba střílí vedle, nebo jim ke střele chybí sotva krok. Znovu střídání a Škraboš z rohu přesně nachází levačku Christiana, který zvyšuje na 7:0. Následně si soupeř na chvíli bere balón na svoje kopačky a jen o pár metrů se dostává na naši polovinu. Tak to ale kluci nechtějí nechat a s nadhledem soupeře znovu zatlačují na jeho polovinu. V zápětí Škraboš z autu nachází Tobiho, který šanci promněňuje 8:0. Na 9:0 a 10:0 zvyšuje znovu Tobi- jak, kdo nahrál, rozehrál, vybojoval míč? Nemám ponětí, neboť nestíhám zapisovat!!! Kde je pan Kohoutek a jeho hbité prsty na klávesnici???

3 zápas   Admira : Neštěmice   4:1

Hned na začátku zápasu přichází chyba Neštěmic a následnou penaltu se chystá kopat Tobiáš. Chybu soupeře trestá a penaltu trefuje krásně do levého horního rohu 1:0. Admira po soupeřově rozehrávce získává míč pod kontrolu, nahrávka Dubymu před odkrytou bránu, střela a …nad branku. Hra se přesouvá na naší polovinu kde Andrea v pozici brankáře soupeřovi šance na zakončení a vyrovnání skóre chytá. Dlouho se však před naší bránou nehraje, Christian míč z vhozeného autu odráží a Škraboš střelou zakončuje 2:0. Následně se před bránou v jasné šanci nachází Jarda, který chytá dnešní Dubyho, Ríšovi a Škrabošovi móresy a střílí stejně jako kluci několikrát předtím nad branku. Hraje se na polovině hřiště, když Škraboš získává balón, natahuje krok, střílí a ….kupodivu né nad, ale přímo do branky 3:0. Stejnou akci opakuje i Tobiáš, na půlicí čáře získává balón, kličkuje, střílí a stav je 4:0. Po rozehrávce se Neštěmice dostávají na naší hrací polovinu a dnes poprvé míč končí v naší síti 4:1. Těsně před konečným hvizdem, má ještě šanci na zvýšení gólového náskoku Marek B., ale trefuje smolně tyčku. Pro kluky to znamená postup ze skupiny bez prohry.

Následuje válečná porada trenérů a pořadatelů ohledně  pokračovaní turnaje a výsledek je tento: Na začátku po zjištění, že Plzeň na turnaj nedorazila, trenéři Admiry nabízeli, že postaví dva týmy, což vedení turnaje nechtělo. Nyní, po odehrání základních skupin druhý tým Admira za Plzeň přeci jen staví. A to proto, aby si všechny týmy dostatečně zahráli.

Admira : Slaný- modrý     6:1

Další zápas kluci začínají střeleckou estrádou. Tobi…..střílí vedle, Duby…..střílí  vedle, Tobi …..střílí vedle, Duby ……střílí …..nad.         Škraboš pak přihrává před branku, balón nikdo netrefuje a doslova se dokutálí až do branky soupeře 1:0. Pak Christian trefuje brankáře, který střelu vyráží znovu na Christiana. Ten napodruhé již přesně mířenou střelou zavěšuje a zvyšuje vedení na 2:0. Soupeř vykopává od brány, obrana zpracovává, Tobiáš střílí a ještě 30centimetrů před brankou pro jistotu dokopává do brány Marek B. 3:0. Další gól přidává Christian 4:0. Před naší brankou vzniká několik gólových šancí, ale Adam v bráně všechny likviduje. Následují dva krásně kopnuté rohy Christianem a Škrabošem. Oba mířené přímo na Tobiáše a ten oba nemilosrdně proměňuje 5:0 a 6:0. Zdá se, že vítězství v tomto zápase bez inkasované branky je naše, ale tři vteřiny před koncem zápasu se soupeř ocitá před naší brankou z čehož je gólman očividně zaskočen a Slaný náš šesti gólový náskok snižuje na 6:1.

Admira : Boleslav   6:0  Boj o zlato!

Boj o zlatou medaili střelecky načal Tobiáš, aniž by se soupeř stačil na hřišti pořádně po začátečním hvizdu zorientovat. Již v desáté vteřině Admiru posílá do vedení 1:0. Následuje krásná a velice dlouhá akce plná přihrávek, bojovnosti a Christianem vstřeleným gólem 2:0. Na 3:0 zvyšuje střelou k tyčce po úniku po kraji hřiště již takřka ležící Marek B.. Škraboš kope roh a Tobiáš neváhá a střílí další gól do sítě Boleslavi 4:0. Na 5:0 zvyšuje znovu Tobiáš po Markem B. tvrdě vybojovaném míči a před koncem utkání Tobiáš ještě jednou skóruje po špatné rozehrávce brankáře a upravuje skóre na konečných 6:0.

HOŠI, DÍVKO A TRENÉŘI DĚKUJEM

Škrabka

 

Ještě zbývá doplnit dva zápasy Admiry za tým Plzně. V tomto nově postaveném týmu si zahráli hlavně kluci a děvče, kteří v předchozích zápasech až tolik nehráli. V obou zápasech byl soupeř po celou dobu hrací doby v převaze a i když Admira měla několik gólových šancí, tak oba soupeři zaslouženě vyhráli.

Admira (Plzeň) : Brandýs   0:6

Admira (Plzeň) : Boleslav 1:3

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:-)

(Zuzana, 21. 3. 2012 6:14)

Jani dik za hezky clanek :-) Mame z tebe radost.Ladik se sice turnaje zucastnil ale odehral ho bracha Jara :-)

:-)

(Škrabka, 21. 3. 2012 8:29)

To vim né. Zkouším jestli to fanoušci vůbec čtou.((-:
No po pravdě, kluky jsem trochu popletla, ale hlavně že to zůstalo v rodině né? (-;
Přijměte prosím mou velkou omluvu.

Re: :-)

(Zuzana, 22. 3. 2012 20:52)

Jani aspon vidis ze to niekto cita :-)))