Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vítej, ZLATÝ HATRICKU !!! (Dukla; 17.3.2012)

19. 3. 2012

Po zlatých úspěších z turnajů v Jaroměři a Tempa se naši zlatem ověnčení draci v sobotu 17.3. vydali na turnaj organizovaný Duklou. Turnaje se mělo účastnit celkem 10 týmů, nicméně Chrudim nedorazila a tak nás - při systému každý s každým - čekalo celkem 8 zápasů. Stejně jako minulý týden v Tempu, i tady se hrálo na počet vstřelených branek, nikoliv na body z jednotlivých zápasů. Motivace bylo až dost - nejen v podobě udržení naší zlaté šnůry, ale také zajímavé odměny za medajlové umístění od štědrých sponsorů turnaje.Předem díky  !

Náš tým: Míša, Áďa, Tobi, Christián, Škraboš, Mára a Alda

1. Louny (1:2)

Turnaj nezačal pro naše borce zrovna nejlépe. Náš již trochu typický pomalejší start vyústil v první (a naštěstí i poslední ...) prohru na tomto turnaji. Kluci se na hrišti obtížně hledali, působili rozpačitě, téměř si nepřihrávali a špatně zakončovali individuální akce. Ze dvou situací po rohu soupeře padly dva góly do naší sítě. Jediný úspěch zaznamenal Mára po přihrávce Aleše (stačí si přihrát a jde to ... ). 

2. Baník Sokolov (3:2)

Začínáme tlakem, ale Škraboš v úvodní šanci nedává. Následuje roh: Tobi na Christiána a ten se nemýlí, 1:0! Christán může navýšit, ale pálí těsně vedle. Druhý gól ale v zápětí přidává Tobi po chybě soupeřova brankáře. Alda mohl přidat další, ale jeho střela končí na břevnu. Ke slovu se dostává soupeř - hlavně prostřednictvím šikovného hráče č.8 - ale kluci dobře brání a nejprve Dan a pak Christián blokují šance soupeře. Míša přidává velmi kvalitní zákroky. Pak spalujeme naše šance a přichází trest, vlastně dva: nejprve z přímáku a v zápětí hned další a je srovnáno. Vítězství 3.2 na naši stranu strhává Tobi - na oplátku rovněž z přímáku.   

3. Benešov (3:1)

Kluci se postupně dostávají do správné provozní teploty a naše výkony tak rostou. Těžkého a dobře známého soupeře z Benešova jsme tentokrát myslím jasně přehráli a po zásluze vyhráli. Ale pěkně po pořádku. První gól trochu šťastný: Christián nahrává Márovi, ten trefil špatně balón ale k překvapení pozorujících se míč obloučkem dokutálel do sítě soupeře, 1:0.  Na 1:1 srovnává - kdo jiný než - Karel. To bylo ale ze strany jak Karla tak celého Benešova v podstatě vše. Do konce zápasu následuje přehlídka našich šancí: hlavička Tobiho vedle, neuznaný gól Christiána (po zásluze páč Christián stál půl kroku za půlkou), Aldova levačka - brankář chytá, Tobi těsně vedle, stejně jako Christiánova velká šance. Když Tobi v šanci před prázdnou bránou dává vedle, zdá se že už gól dát nemůžeme. Nakonec ale přece jen - Tobi se dvakrát prosazuje a zaslouženě vyhráváme 3:1.

4. Liberec (2:0)

Další možnost zajímavé konfrontace s přípravkou ligového týmu. I v tomto zápase soupeře jasně přehráváme, ale góly nějak ne a ne tam padat (to mělo přijít až později). Z mnoha našich šancí se ujaly jen dvě: Christián v úvodu trestá ne úplně podařený výběh brankáře, 1:0; druhý gól přidává Škraboš, který doráží pod víko střelu Tobiho. No a když naše opora v bráně, Míša, zlikvidoval ojedinělý pokus soupeře, výsledným skóre je výhra 2:0.

5. Střešovice (8:0)

Předchozí zápasy soupeřů dávaly tušit, že pokud je šance si proti někomu trochu vylepšit skóre pak to bude proti týmům Aritmy a právě Střešovic. A taky že ano! Jestliže jsme v předchozích utkáních hru kontrolovali, ale střelecky se nám moc nedařilo - tak v tomto zápase konečně klapala i koncovka. Zejména ostrostřelec Tobi se činil. Kluci celý zápas dominovali a soupeře deklasovali 8:0 po gólech: Mára (nahrávka od Tobiho), Tobi (nahrávka Aleše), Christián (dorážka akce Tobiho), Áďa, Tobi (do prázdné), Tobi (z dálky), Tobi (poté co si sám udělal 3 hráče soupeře  ) a Mára. No panečku ... to si dáme líbit! 

6. Dukla (3:1)

Další skvělý souboj mezi známými soupeři na hřišti i mezi hlasitě povzbuzujícími rodiči obou týmů ... určitě zápas s nejlepší atmosférou. Skóre otvírá Tobi po rohu Christiána ... balón se pomalu ale přeci do sítě dokutálel. Brankář soupeře svůj tým drží, když vyráží přímák Tobiho. Ten ale v zápětí vybojuje míč - zprava nahrává Márovi a ten navyšuje na 2:0. Dukla ale zlobí a zbraně neskládá. Nebezpečnou střelu blokuje Alda. Přichází přímák když Míša hraje rukou mimo vymezené území: Alda první střelu vyráží, ale na dorážku už nestačí on ani Míša, 1:2. Míša si ale chuť napravuje když nádherným pasem nachází Tobiho a ten s jistotou proměňuje, 3:1. V závěru ještě zahrozí Dukla, ale Alda opět zatáhl za záchranou brzdu. Hurá, další vítězství je v kapse.

7. Aritma (11:0)

Soupeř - zřejmě i pod dojmem celkem jasných porážek ze svých předchozích zápasů - už působí trochu (no vlastně dost) odevzdaně a bezbranně. Celý zápas se nese v duchu jasné dominace našich draků, kteří si s chutí zastříleli. Celkové skóre 11:0 po gólech (tak tak to stačím zapisovat): Tobi (brankář mu namazal), Tobi (pěkná z dálky), Tobi, Tobi (kdo jiný), Christián (pohledná kombinace po ose Aleš - Tobi - Christián), Tobi, Christián (Mára sebral soupeři míč po rozehrávce),  Tobi, Christián nebo Mára (nevím který z kluků to doklepl ... ale na tom zas až tak nesejde), Tobi a Škraboš. Po takové kanonádě je v podstatě jasné že naše zlatá šňůra bude mít pokračování.

8. Kolín (2:1)

Na závěr soupeř z Kolína. Kluci už jsou viditelně unavení - přece jen hrajeme turnaj v sedmi a při hře na dvou hřištích jdou zápasy rychle za sebou bez větších prodlev - např. Alda už nohama sotva plete. Kolín se dostává do vedení po střele brankáře z půlky. Pak naše šance: Márova krásná střela končí na břevně, trestňák Dana vedle - a tak se musí trefit opět Tobi - po hezké zasekávačce srovnává na 1:1. No a na konečných 2:1 ... dává ... těď si nemůžu vzpomenout ... že by Tobi?

Je to jasné jak facka. Celý turnaj s velkým náskokem 11 gólů (!!!) a zcela zaslouženě vyhráváme. Nadšení rodiče (neoficiálně oceněni jako nejlépe povzbuzující rodiče) vítají ZLATÝ HATRICK, který je o to cennější že i tento turnaj byl (stějně jako turnaj Tempa) velmi dobře obsazen a naši draci by vyhráli (stejně jako turnaj Tempa) nejen na góly ale i kdyby se hrálo na body !!! Odměnou klukům nebyly jen oslavné ódy rodičů a spokojené výrazy trenérů, ale i první vydělaná finanční odměna neb jsme coby vítěz tohoto turnaje obdrželi voucher na sportovní zboží v hodnotě 10,000 Kč - Děkujeme, sponzoři  !!! Na závěr ještě dodám ocenění (které asi nikoho příliš nepřekvapí) pro Tobiho coby nejlepšího střelce turnaje - jako pikošku dodám, že Tobi nastřílel celkem 19 (slovy devatenáct) gólů což je více než nastřílely celé týmy na 6. - 9. místě a jen o tři méně než druhý tým Benešova !!! VELKÁ GRATULACE, TOBI  !!!

Pořadí:  1. ADMIRÁÁÁ (33 g), 2. Benešov (22), 3. Sokolov (21), 4. Dukla (21, ale více obdržených g), 5. Louny (19), 6. Kolín (18), 7. Liberec. 8. Střešovice, 9. Aritma.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář