Jdi na obsah Jdi na menu
 


13. kolo: Tempo v Admira (5:6)

15. 4. 2015

Ve druhém kole jarní části Elite jsme zavítali na hřiště Tempa. Ačkoliv skončil poslední vzájemný zápas jednoznačně v náš prospěch, dalo se čekat že to tentokráte bude utkání vyrovnanější.

1. tým: výhra 5:4 (1:0, 1:2, 1:2, 2:0)

Sestava a góly: Áďa v bráně, Čermis, Anet (2), Aleš K. (1), Leo (1), Kuba K., Fanda, Max a Štěpán (1)

2. tým: remíza 1:1 (0:1, 0:0, 1:0, 0:0)

Sestava a góly: Vojta / Lukáš v bráně, Duby, Škraboš, Poleva, Humpi, Pavel (1), Mára B., Richi

Sumář:

Utkání bylo nakonec vyrovnané až to hezké nebylo. Byl z toho nervák až do konce. Ještě na začátku poslední části jsme prohrávali ... poté se podařilo vyrovnat (Anet zavěsila po dobře kopnutém rohu). Nervák a urputný boj pokračoval a nedlouho před koncem přišly dva klíčové momenty: Nejprve na jednom hřišti Vojta chytil soupeřovu penaltu a hned v zápětí, na hřišti druhém, se Leoš prokličkoval z rohu, prostřelil brankáře a rozhodl tak o našem těsném vítězstvím.
 
Tři body jsme tak (těsně ale přece) uhájili, ale moc důvodů ke spokojenosti nebylo. Pochválit můžeme draky za to, že bojovali do konce a ukázali velkou vůli po vítězství. Předvedená hra určitě ideální nebyla (však to kluci sami jistě cítili), ale největší problémem byla naše mizerná efektivita ve finální fázi. Myslím že jen na hřišti které jsem sledoval (1.tým) jsme zahodili nejméně 15 ložených šancí. Snad jsme si tu střeleckou nemohoucnost vybrali na několik zápasů dopředu a příště si zase zastřílíme.
 
Nutno také pochválit soupeře, který předvedl podstatně lepší výkon než na podzim u nás a dnes nás skutečně hodně potrápil.