Jdi na obsah Jdi na menu
 


14. kolo: Admira v ČAFC (15:2)

22. 4. 2015

V kole 14. (a tedy třetí kolo jarní části) k nám na Admiru zavítala ČAFka. Ta je v aktuální tabulce na posledním místě, takže jsme  byli v roli jasného favorita.

1. tým: výhra 11:0 (2:0, 1:0, 6:0, 2:0)

Sestava a góly: Áďa v bráně, Čermis (2), Anet (2), Aleš K. (1), Leo (1), Fanda, Hogi (2) a Štěpán (2); (+ jeden gól vlastní)

2. tým: výhra 4:2 (2:1, 0:0, 1:1, 1:0)

Sestava a góly: Vojta / Lukáš v bráně, Škraboš, Poleva (1), Humpi (1), Pavel (1), Fido (1), Kuba K.

Sumář:

Roli favorita tohoto zápasu jsme zvládli slušně. Půlka kterou jsem sledoval soupeře po celý zápas jasně přehrávala a ČAFka se na naší půlku dostávala jen velmi sporadicky. Vzhledem k převaze a vytvořenému množství šancí byl, podle mého soudu, konečný výsledek na této půlce (11:0) ještě k soupeři milosrdný. Stejně jako v předchozích zápasech nám trochu scházela efektivita a klid ve finální fázi - to je ale asi jediné, co by se klukům dalo vytknout. Druhý tým sehrál vyrovnanější partii, ale i tam jsme svůj mini-zápas nakonec vyhráli (4:2). Velkým pozitivem byl návrat Fidouše po dlouhodobém zranění. Bohužel nám ale zase onemocněl jiný tahoun druhého týmu, Duby. Už se těšíme, až si i druhý tým zase jednou zahraje v plné síle.
 
Celkově tedy zasloužená výhra 15:2 a další tři bodíky do tabulky (kde si stále držíme hezké třetí místo). Všichni ale dobře víme, že nás ještě čekají mnohem těžší zápasy. Trocha statistiky: pouhé dvě inkasované branky jsou našim letošním minimem v rámci soutěžních zápasů. Mimochodem, po 14. kole máme inkasovaných celkem 131 gólů - což je nejméně ze všech týmů. Naopak, s 207 vstřelenými brankami za těmi nejlepšími týmy značně zaostáváme (v tabulce druhá Sparta vstřelila o 104 gólů více a první Dukla dokonce o 166). Je tedy zřejmé kde nás tlačí bota.
 
V kole příštím zavítáme na Motorlet - tam jsme se v rámci zimní ligy něco najezdili, takže snad nebude mít nikdo problém tam trefit wink.