Jdi na obsah Jdi na menu
 


18.kolo: Admira v Viktorka Zizkov (9:10)

20. 5. 2015

V rámci 18. kola k nám na Admiru zavítala Viktorka Žižkov. Věděli jsme, že nás čeká další těžký zápas a doufali, že kluci navážou na slušný výkon proti Spartě.

 

1. tým: prohra 5:6 (0:1, 2:1, 1:2, 2:2)

Sestava a góly: Áďa v bráně, Čermis (2), Anet (1), Aleš K.(1), Leo (1), Fanda, Hogi a Štěpán

2. tým: remíza 4:4 (0:0, 1:2, 1:1, 2:1)

Sestava a góly: Vojta /Lukáš v bráně, Škraboš, Poleva, Humpi, Pavel, Fido, Martin, Duby  (góly nemám - kdo má prosím pošlete)

Sumář:

No co k tomu říct .... mám pocit že bych mohl zkopírovat komentář z některého z předešlých zápasů. Hra nebyla špatná, ale opět nás trápila koncovka. Už se to stává naší klasikou - viz. A tým v první části - my zahodíme 4 loženky a soupeř z jediné šance dá pěknou střelou o tyč gól.  Zápas to byl velmi vyrovnaný, jak ostatně ukazuje velmi vyrovnané skóre jednotlivých čtvrtin (žádná neskončila rozdílem větším než jedné branky). O vítězství Viktorky pak rozhodl gól doslova v poslední sekundě zápasu.
Tým ale musíme pochválit za bojovnost a vůli poprat se o výsledek v poslední části ... po třech čtvrtinách jsme prohrávali o dvě branky no a když na začátku části čtvrté Viktorka skórovala na obou půlkách, zdálo se být rozhodnuto. Kluci a Anet pak ale neskutečně zabojovali, oba týmy dvakrát skórovaly a skóre vyrovnaly. Chvíli před koncem jsme měli dokonce výhodu přímého kopu ze slibné vzdálenosti, ale střela na bránu se nešťastně odrazila a vyslala tak soupeře do rychlého přečíslení .... ano, byl z toho vítězný gól Viktorky, který padl v poslední sekundě zápasu. Škoda, vyšli jsme bodově na prázdno a to nás může v celkovém zúčtování mrzet.