Jdi na obsah Jdi na menu
 


22. kolo: Bohemians v Admira (13:14)

8. 6. 2015

Poslední kolo soutěže Elite nás zavedlo na hřiště Bohemky. Karty byly před zápasem rozdány jasně: pokud jsme si chtěli udržet třetí místo v tabulce, museli jsme hrát na vítězství. To ale nebyl úkol snadný, protože proti nám nastoupil ročník 2004 (Bohemka většinu soutěže nechala hrát r.05 a tak její postavení v tabulce není úplně směrodatné).

 

1. tým: výhra 9:3 (3:3, 2:0, 1:0, 2:0 ?)

Sestava a góly: Áďa v bráně, Čermis (1), Aleš K., Duby (1), Fido (4), Anet (2), Leo, Max + ?

2. tým: prohra 5:10 (1:3, 0:2, 4:2, 0:3)

Sestava a góly: Vojta v bráně, Škraboš (2), Poleva (1), Hogi (1), Martin, Mára B. (1), Štěpán, Humpi

 

Sumář:

Ufff ... byly to nervy ... a to až do samého závěru. Nakonec se to ale podařilo a kýžené 3 body jsme doslova vydřeli. Naši draci makali celý zápas naplno a s nasezením odpovídajícím důležitosti zápasu. Tím také kompenzovali přeci jen o trochu technicky lépe vybavenější hráče soupeře. Sledoval jsem celý zápas A tým a myslím že jsme mohli (a měli) vyhrát i větším rozdílem ... no jo, opět ta koncovka ... šancí jsme si vypracovali dostatek, ale stejně jako ve většině zápasů jara nám ve finální fázi chybělo více klidu.  Přesto ale musíme ty naše draky pochválit ... nejen za dnešní zápas, ale za celý ročník a úspěch v podobě celkového třetího místa v Pražské Elite soutěži. Je fajn vidět, že dokážeme konkurovat i mnohem věhlasnějším klubům. yesyesyes
 
Tímto zápasem se také loučíme s kategorií přípravek. Od příštího ročníku už budou naši draci bojovat na frontě české ligy žáků. Se současným kádrem (včetně našich nových posil) se můžeme těšit na konfrontace se zajímavými soupeři!