Jdi na obsah Jdi na menu
 


5. kolo: Háje v Admira (5:13)

6. 10. 2014

V kole pátém nás čekal výlet na hřiště SOS Háje. Na základě historické zkušenosti a předešlých výsledků se mělo jednat o celkem jednoduchou záležitost a "povinné" tři body do tabulky ... jenže papírové předpoklady bývají někdy zrádné ...  

1. tým: výhra 9:4 (2:1, 1:2, 4:0, 2:1)

Sestava a góly: Áďa v bráně, Čermis (1), Anet, Aleš K. (1), Leo (1), Kubík K., Duby (3), Hogi (1), Mára B. (2), Vojta

2. tým:  výhra 4:1 (1:0, 2:0, 0:1, 1:0)

Sestava a góly: Tobi v bráně, Christi (2), Fido (2), Poleva, Sedlo, Richi, Fanda, ?

Sumář:

Ano, papírové předpoklady jsou věc jedna a realita věc druhá. Pravdou je, že od letošního ročníku tým Hájů najel na systém že na jednom hřišti hrají se svým Áčkem a na druhém hraje tým (myslím) Horních Měcholup. To přirozeně znamená, že áčkový tým Hájů je tak mnohem konkurence-schopnější. To se také ukazovalo na hřišti kdy jejich půlka odehrála velmi dobrý zápas a byla nám zcela vyrovnaným soupeřem - a to doslova - celkové skóre s jejich áčkem bylo vyrovnané 4:4. Myslím, že je to tak pro obě strany lepší a zajímavější - klukům (na obou stranách) dá takový zápas víc. Na druhé půlce (proti Horním Měcholupům) jsme si zastříleli trochu více a měli jsme většinu zápasu převahu. Pochválil bych jejich brankáře, který spoustu našich střel pochytal a spolu s naší střeleckou nemohoucností i chybějícím štěstíčkem (nastřelili jsme několikrát konstrukci), zabránil většímu gólovému rozdílu.
I v pátém kole jsme tak vybojovali tři body a zůstáváme v čele tabulky .
Je ale jasné, že teď nás čeká šnůra obtížných soupeřů, kteří náš tým teprve řádně prověří ... hned v příštím kole už se těšíme na Spartu!!